Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

Contractus Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży Maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż firma Contractus Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży Maszyn w Białymstoku zaprasza osoby zainteresowane do rekrutacji na stanowisko Mechanik.

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Hasło tegorocznej edycji brzmi "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje".

Europejskie Dni Pracodawców 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach uprzejmie informuje, iż w dniach 15 i 22 listopada 2017 r. odbędą się Dni otwarte w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawców 2017”.

Caritas Diecezji Drohiczyńskiej - szkolenia zawodowe Barman I i II stopnia oraz staże

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza osoby chętne, które chcą podnieść swoje kwalifikacje do bezpłatnego udziału w projekcie "AKTYWNI SAMODZIELNI mieszkańcy powiatów: białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego".

Nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach rezerwy KFS.

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Praca w Straży Pożarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach.

Organizacja ucząca się 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach w imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, Politechniki Białostockiej oraz Gazety Współczesnej zaprasza pracodawców z województwa podlaskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2017".

Projekt Od bierności do aktywności

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach zaprasza do zapoznania się z regulaminem projektu "Od bierności do aktywności" skierowanym do osób młodych pozostających bez zatrudnienia.

Program Rodzina 500 plus

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż od 1 sierpnia 2017 roku można składać wnioski o świadczenia w Programie Rodzina 500+. Dotyczy to rodzin zainteresowanych kontynuowaniem korzystania z tej formy wsparcia, jak i tych rodzin, które chcą dołączyć do rządowego programu „Rodzina 500 plus".

Zwrot nadpłaconego podatku dochodowego dla osób fizycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż osoby bezrobotne, które otrzymywały stypendia finansowane z Funduszu Pracy począwszy od 1 stycznia 2016r – zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconego od tego stypendium podatku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 45 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę