Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

 • Zwrot nadpłaconego podatku dochodowego dla osób fizycznych

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż osoby bezrobotne, które otrzymywały stypendia finansowane z Funduszu Pracy począwszy od 1 stycznia 2016r – zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconego od tego stypendium podatku.

 • Praca w Straży Pożarnej

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach.

 • Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza osoby chętne, które chcą podnieść swoje kwalifikacje do bezpłatnego udziału w projekcie "AKTYWNI SAMODZIELNI mieszkańcy powiatów: białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego".

 • Nabór na dofinansowanie kształcenia prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim ogłasza nabór Nr PSFWP 1/2017 na dofinansowanie usług rozwojowych.

 • Praca w Policji

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ogłasza rozpoczęcie procedury konkursowej kandydatów do służby w Policji na terenie województwa podlaskiego w roku 2017.

 • Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z Niemiecką Agencją Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage, które odbędzie się 5 kwietnia 2017r. o godz. 10:00.

 • Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z Niemiecką Agencją Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage, które odbędzie się 22 lutego 2017r. o godz. 10:00.

 • Dotacje na start - Startuj w Biznesie. Subregion bielski

  Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym: „Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski", które odbędzie się 15 lutego 2017 roku w Siemiatyczach.

 • Dzień Otwarty

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach zaprasza na Dzień Otwarty dnia 26.01.2017r.

 • Podlaski Oddział Narodowego Forum Doradztwa Kariery w Białymstoku

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Narodowe Forum Doradztwa Kariery zaprasza do udziału w ramach projektu "Programy Równowaga Praca-Życie jako instrument podtrzymania zatrudnienia i aktywizacji zawodowej młodych rodziców"

Showing 271 - 280 of 299 results.
Items per Page: 10

partners

shortcut-links

 go-to-top