Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

 • Uwaga! Zmiany w godzinach pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Siemiatyczach w okresie świąteczno - noworocznym

  Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24 i 31 grudnia 2019r. Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach będzie czynny w godzinach 7.30 - 13.00. Natomiast w dniu 27 grudnia 2019r. Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach będzie nieczynny.

 • Nabór do służby przygotowawczej 2020

  Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to rodzaj służby wprowadzony dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn, którzy nigdy nie pełnili służby wojskowej. Głównym celem służby przygotowawczej jest wyszkolenie ochotników dające im możliwość podjęcia zawodowej służby wojskowej.

 • Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w Sądzie Okręgowym w Białymstoku

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii.

 • Konkurs na staż urzędniczy (na stanowisko informatyka) w Sądzie Okręgowym w Białymstoku

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłasza konkurs na staż urzędniczy na stanowisko informatyka.

 • Zarządzanie czasem - jak pogodzić życie zawodowe z życiem rodzinnym

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 12.12.2019r., o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach (sala nr 202, II piętro).

 • Konkurs "Organizacja ucząca się" 2019

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Politechniki Białostockiej oraz Gazety Współczesnej zaprasza pracodawców z województwa podlaskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2019".

 • Nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • Ogłoszenie o naborze do Terytorialnej Służby Wojskowej

  Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim informuje o rozpoczęciu naboru do Terytorialnej Służby Wojskowej, której pierwszym etapem będzie udział w jednym ze szkoleń rozpoczynających się 15.11.2019 (16-dniowe szkolenie kierowane do osób bez przysięgi wojskowej i przeszkolenia wojskowego) i 23.11.2019 (8-dniowe szkolenie dla żołnierzy rezerwy ...

 • Nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • Wspieranie rozwoju zawodowego pracodawców i pracowników sektora MŚP w woj. Podlaskim

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne skierowane do właścicieli firm, pracowników i innych osób zainteresowanych: „Wspieranie rozwoju zawodowego pracodawców i pracowników sektora MŚP w woj. Podlaskim".

Wyświetlanie 251 - 260 z 329 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę