Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

 • Agencja Pracy Tymczasowej OTTO z Holandii

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z Agencją Pracy Tymczasowej OTTO z Holandii, które odbędzie się 10 stycznia 2017r.

 • Praca wakacyjna dla studentów w Niemczech

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku prowadzi nabór studentów studiów dziennych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do pracy wakacyjnej w Niemczech na okres wakacji - lato 2017.

 • Praca i życie w Irlandii

  Praca i życie w Irlandii z udziałem doradcy EURES z Irlandii 17 listopada 2016 r. godz. 11:00 - 13:00 WUP, ul. Pogodna 22, sala konferencyjna pokój nr 214.

 • Internetowe Targi Pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, wspólnie organizują wydarzenie on-line pod nazwą Katowice - Kraków On-line Job Day 2016, które odbędzie się 20 października 2016 r. w godz. 9:00-15:00 przy wykorzystaniu platformy www.europeanjobdays.eu.

 • Konkurs "Nakręć się na sukces"

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Ministerstwo Rozwoju wraz z Portalem Interia.pl ogłosiły trwający do 15 października 2016 r. konkurs „Nakręć się na sukces", którego celem jest promocja wsparcia, jakie oferują Fundusze Europejskie. Dla autorów najciekawszych filmów, którzy opowiedzą o swoim biznesie lub pomyśle zrealizowanym...

 • Agencja Pracy Tymczasowej Staffline z Wielkiej Brytanii

  29 września br. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku odbędzie się po raz kolejny spotkanie z pracodawcą brytyjskim z Agencji Pracy Tymczasowej Staffline. Pracodawca poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii.

 • Projekt "Aktywni - Młodzi - Samodzielni"

  Lubelski Ośrodek Samopomocy oraz Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zapraszają do udziału w projekcie: "Aktywni - Młodzi - Samodzielni".

 • Konkurs "Organizacja ucząca się" 2016

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Politechniki Białostockiej oraz Gazety Współczesnej zaprasza pracodawców z województwa podlaskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2016".

 • Projekt ProRecognition

  Projekt ProRecognition ma na celu świadczenie nieodpłatnego doradztwa w zakresie uznawania kwalifikacji zawodowych w Niemczech i w Polsce. Na terenie Polski projekt realizowany jest przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, przy wsparciu Federalnego Ministerstwa ds. Kształcenia i Nauki w Niemczech.

 • Praca w Wielkiej Brytanii dla pracowników magazynu

  30 czerwca br. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku odbędzie się – po raz kolejny – spotkanie z pracodawcą brytyjskim z agencji pracy tymczasowej Staffline. Pracodawca poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownika magazynu (praca również dla studentów i absolwentów).

Wyświetlanie 311 - 320 z 329 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę