Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

  • Nabór do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Bielsku Podlaskim

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to rodzaj służby wprowadzony dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn, którzy nigdy nie pełnili służby wojskowej. Głównym celem służby przygotowawczej jest wyszkolenie ochotników dające im możliwość...

  • Targi TRAKO

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach uprzejmie informuje, iż dnia 24-27 września 2019 r. odbędą się Targi TRAKO organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP.

  • Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w Sądzie Okręgowym w Białymstoku

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii.

  • Nabór na praktykę absolwencką w Sądzie Okręgowym w Białymstoku

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłasza nabór na praktykę absolwencką.

  • Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w woj. podlaskim

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim - Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku ogłasza nabór na dofinansowanie usług rozwojowych.

  • Spotkanie ze specjalistą ds. rekrutacji, pyschologiem oraz doradcą zawodowym - "Jak wywrzeć dobre wrażenie na pracodawcy"

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach i Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w spotkaniu ze specjalistą ds. rekrutacji, psychologiem oraz doradcą zawodowym, które odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach (sala nr 202, II piętro) w dniu 18.06.2019r., godz. 10:00.

  • Projekt Early Warning Europe

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje o realizacji projektu Early Warning Europe, który jest realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości ( PARP) i Fundację Firmy Rodzinne, a jego celem jest udzielanie pomocy firmom oraz przedsiębiorstwom przeżywającym trudności i sytuacje kryzysowe.

  • Wirtualne targi pracy „Discover Poland! Work with us”

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach uprzejmie informuje pracodawców z terenu powiatu siemiatyckiego, że w dniu 29 maja 2019 r w godzinach od 10.00 do 14.00 odbędą się wirtualne targi pracy pod nazwą Discover Poland! Work with us przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

  • Konkurs na staż urzędniczy (na stanowisko informatyka) w Sądzie Okręgowym w Białymstoku

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Dyrektor Sądu Okręgowego w Białymstoku ogłasza konkurs na staż urzędniczy na stanowisko informatyka.

  • Praca w Policji

    Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ogłasza rozpoczęcie procedury konkursowej kandydatów do służby w Policji na terenie województwa podlaskiego w roku 2019.

Wyświetlanie 261 - 270 z 329 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę