Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach


Nagłówek

Aktualności

 • Projekt Od bierności do aktywności

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach zaprasza do zapoznania się z regulaminem projektu "Od bierności do aktywności" skierowanym do osób młodych pozostających bez zatrudnienia.

 • Program Rodzina 500 plus

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż od 1 sierpnia 2017 roku można składać wnioski o świadczenia w Programie Rodzina 500+. Dotyczy to rodzin zainteresowanych kontynuowaniem korzystania z tej formy wsparcia, jak i tych rodzin, które chcą dołączyć do rządowego programu „Rodzina 500 plus".

 • Zwrot nadpłaconego podatku dochodowego dla osób fizycznych

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż osoby bezrobotne, które otrzymywały stypendia finansowane z Funduszu Pracy począwszy od 1 stycznia 2016r – zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconego od tego stypendium podatku.

 • Praca w Straży Pożarnej

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach.

 • Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza osoby chętne, które chcą podnieść swoje kwalifikacje do bezpłatnego udziału w projekcie "AKTYWNI SAMODZIELNI mieszkańcy powiatów: białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego".

 • Nabór na dofinansowanie kształcenia prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim ogłasza nabór Nr PSFWP 1/2017 na dofinansowanie usług rozwojowych.

 • Praca w Policji

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ogłasza rozpoczęcie procedury konkursowej kandydatów do służby w Policji na terenie województwa podlaskiego w roku 2017.

 • Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z Niemiecką Agencją Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage, które odbędzie się 5 kwietnia 2017r. o godz. 10:00.

 • Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage

  Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach informuje, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z Niemiecką Agencją Pracy Tymczasowej Piening GmbH Montage, które odbędzie się 22 lutego 2017r. o godz. 10:00.

 • Dotacje na start - Startuj w Biznesie. Subregion bielski

  Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym: „Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski", które odbędzie się 15 lutego 2017 roku w Siemiatyczach.

Wyświetlanie 281 - 290 z 311 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę